Ana sayfa

Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. 2008 yılında kuruldu (eski adıyla orijinal Qingdao Fortis karbon kalıp fabrikası Departmanı), şirket doğal Qingdao Lacey Şehri Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde, çevredeki nakliye ve olağanüstü lojistik kaynaklarında yer almaktadır.Grafit malzemesi, çeşitli grafit elektrotları, yüksek saflıkta grafitin ince yapısı, grafit ürünleri ve her türlü özel esnek grafit sızdırmazlık ürünleri ile uğraşan çeşitli uygulama alanlarına odaklanmıştır.Bu arada, şirket coğrafi avantajlara, bayilik doğal pul grafit, pul grafit gibi doğal grafit ürünlerine güveniyor ve referans kurumsal tarzını vurguluyor.
Yeni şirket binası, 13 milyon sabit varlığa sahip 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, çeşitli endüstriler için toplam çalışan sayısının% 18'ini oluşturan Ar-Ge personeli dahil olmak üzere toplam 46 kişi istihdam etmektedir. güçlü teknik destek sağlamak için yenilikçi yeni ürünler ve uygulamalar.
Hammaddeler, şirket ve bir dizi şirketin dünyanın önde gelen distribütörü, stratejik bir ittifak veya bölgesel ajans imzaladı ve müşterilere sağlam bir temel oluşturmak için sürekli olarak yüksek standart ürünler sunmak için nitelikli hale geldi.
Şirketler gelişmiş işleme ve test ekipmanlarına odaklanır, çeşitli yüksek hassasiyetli grafit özel işleme makineleri ile donatılmıştır.Şirket şu anda CNC'ye sahiptir.İşleme merkezi, CNC freze, CNC'nin açılması bekleniyor, tel kesim.Birden çok bağımsız atölye ve departman gibi kalite kontrol ve paketleme işlevleri.Bilimsel yönetim sisteminin entegrasyonu, şirket ürünlerinin üretim sürecinde ve kalitenin yeterince korunmasını sağlar.
Yüksek teknik içerikli ürünlerimiz, uluslararası ileri standartları kullanan ana teknik göstergelerdir.Havacılık, güneş foto voltaik ve yarı iletken, elektrik deşarjı işleme, döküm, sinterlenmiş karbür takım ve elektronik, cam, ilaç ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Çin Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. 2008 yılında kuruldu (eski adıyla orijinal Qingdao Fortis karbon kalıp fabrikası Departmanı), şirket doğal Qingdao Lacey Şehri Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde, çevredeki nakliye ve olağanüstü lojistik kaynaklarında yer almaktadır. Grafit malzemesi, çeşitli grafit elektrotları, yüksek saflıkta grafitin ince yapısı, grafit ürünleri ve her türlü özel esnek grafit sızdırmazlık ürünleri ile uğraşan çeşitli uygulama alanlarına odaklanmıştır. Bu arada, şirket coğrafi avantajlara, bayilik doğal pul grafit, pul grafit gibi doğal grafit ürünlerine güveniyor ve referans kurumsal tarzını vurguluyor.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : JC

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Jiacheng Graphite Products Co., Ltd. Sertifikalar